Результати засідання Національної ради України з питань розвитку науки і технологій

12 січня 2020 року під головуванням Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета відбулося засідання Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.

На засіданні обговорювалася низка стратегічних для вітчизняної сфери наукової та науково-технічної діяльності питань. Зокрема було розглянуто й позитивно оцінено перші результати діяльності Національного фонду досліджень України.

За результатами засідання Національна рада вирішила:

▪️ схвалити звіт Ідентифікаційного комітету Фонду щодо процедури та результатів обрання членів Наукової ради Фонду;

▪️ схвалити персональний склад Наукової ради Фонду та рекомендувати Кабінету Міністрів затвердити його в установленому порядку;

▪️ рекомендувати Міністерству освіти і науки спільно з Міністерством фінансів розробити проєкт змін до чинного законодавства для забезпечення особливого статусу Фонду, зокрема статусу головного розпорядника бюджетних коштів.

Наразі Міністерство освіти і науки спільно з Науковим комітетом Національної ради готують проєкт акта, необхідного для затвердження персонального складу Наукової ради Фонду Кабінетом Міністрів України.

Окрім того, на засіданні Національної ради було порушено важливе для Фонду та Міністерства освіти і науки питання щодо законодавчого забезпечення можливості проведення попередньої оплати грантових проєктів.

error: Дані захищено!!