Фандрейзингова кампанія Національного фонду досліджень України спрямована на залучення позабюджетних коштів на, але не виключно, поновлення грантової підтримки проєктів з виконання наукових досліджень і розробок, реалізацію яких через збройну агресію рф не було продовжено та розпочато в 2022 році, а також на грантову підтримку проєктів за іншими напрямами у межах нових конкурсів (більш детально – Стратегія фандрезингової діяльності НФДУ на 2022-2024 рр.).

Проєкти з виконання наукових досліджень і розробок, які отримували фінансування від Фонду, в 2022 році не були реалізовані, а деякі наукові колективи, які перемогли в останніх проведених конкурсах, навіть не встигли отримати кошти для початку досліджень. Наразі Фонд шукає додаткові фінансові можливості для продовження грантової підтримки найбільш затребуваних наукових проєктів, спрямованих на забезпечення конкурентоспроможності, обороноздатності та повоєнного відновлення України. Українська наука може бути підтримана завдяки Вашому внеску!

Роблячи благодійну пожертву через сайт НФДУ, я підтверджую, що ознайомився(лась) та погоджуюсь із Договором публічної оферти про надання добровільного внеску (благодійної пожертви).

Snow

Вже надійшло*:

1908,44 UAH

*- інформація щодо надходження коштів на реєстраційний рахунок НФДУ оновлюється наприкінці кожного робочого дня

За бажанням Ви також можете перерахувати кошти в підтримку Національного фонду досліджень України в інший спосіб. Для цього Вам необхідно:
1. Заповнити типовий договір, який можна завантажити за посиланням, надіслати його скановану копію електронною поштою на nrfu@nrfu.org.ua та перерахувати кошти за договором, підписаним зі сторони НФДУ.
АБО
2. Перерахувати кошти через банк за реквізитами:

Національний фонд досліджень України
Адреса: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1
ЄДРПОУ: 42734019
IBAN: UA363052990000025307015000015
Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»,
Адреса: вул. Грушевського, 1Д, Київ, Україна, 01001
SWIFT code банку: PBANUA2X
________________________________

Ми будемо вдячні вам за підтримку вчених України!

Ми інвестуємо в дослідників та їхні ідеї, які є цінними для України і світу!