Головна > Грантоотримувачам > Поширені запитання

Поширені запитання

1. Який номер і дата протоколу засідання наукової ради про затвердження результатів конкурсу «Наука для безпеки людини та суспільства»?
Протокол № 21 від 16-17 вересня 2020 року

2. Які контактні дані особи Грантоотримувача?
Ця інформація уточнюється безпосередньо під час узгодження всіх питань у процесі оформлення договору в електронному листуванні.

3. Чи відомі ПІБ керівника відповідного структурного підрозділу (відділу) управління забезпечення грантової підтримки та головного спеціаліста відповідного структурного підрозділу управління забезпечення грантової підтримки, що погоджують договір?

Дирекція Фонду  зазначає ПІБ керівника відповідного структурного підрозділу (відділу) управління забезпечення грантової підтримки та головного спеціаліста відповідного структурного підрозділу управління забезпечення грантової підтримки тільки після отримання заповненого грантоотримувачем повного пакету документів.

4. Яка форма довідки з основного  місця роботи наукового керівника?
Довідка має містити інформацію про: основне місця роботи, період роботи та займану посаду наукового керівника. Форма довідки визначається відділом кадрів грантоотримувача

5. Чи потрібно у Технічному завданні вказувати інформацію (ПІБ) про асистентів (молодих учених та студентів), які додатково залучаються до виконання проєкту (конкурс “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”)?

Так, потрібно.

6. Чи можна додатково до виконання проєкту залучати асистентів із числа молодих учених та студентів, якщо у заявці не було зазначено інформації про необхідність залучення таких осіб до виконання проєкту (конкурс “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”)?

Ні, не можна.Додатково залучати асистентів із числа молодих учених та студентів можна лише у тому випадку, якщо про необхідність залучення таких осіб було зазначено у заяві.

error: Дані захищено!!