Головна > Про Фонд > Структура фонду > Колегія міжнародних радників

Колегія міжнародних радників

Колегія міжнародних радників Національного фонду досліджень України є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Фонду, що утворюється і діє з метою сприяння міжнародній співпраці Фонду для забезпечення виконання його основних завдань.

Завданням Колегії є сприяння налагодженню і розвитку співпраці НФДУ з іноземними організаціями, установами, міжнародними організаціями, в тому числі тими, що фінансують дослідження, здійснення консультативної допомоги  з метою імплементації в діяльності НФДУ кращих світових практик.

До складу Колегії входять (за згодою) представники провідних міжнародних та закордонних  наукових організацій та установ, незалежно від форм власності, а також представники зацікавлених юридичних осіб, а також незалежні фізичні особи-нерезиденти України. Діяльність членів Колегії здійснюється на громадських засадах. 

Склад Колегії міжнародних радників

ЗАТВЕРДЖЕНО 10 листопада 2022 року

ГЕРСОН С. Шер

Доктор політології, координатор програм в Національному науковому фонді США (у минулому), Президент-засновник Фонду цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) (у минулому), адміністратор державних неприбуткових організацій США.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 06 червня 2022 року


Лідія БОРРЕЛЛ-ДАМІАН

Доктор хімічних наук, генеральний секретар Science Europe, доцент в Університеті Барселони та Університеті Політехніки Каталонії, гостьовий професор в Університеті штату Північна Кароліна, США, та Університеті Західного Онтаріо, Канада (включена до складу Колегії на 2 роки).

 

Реймонд Лі ОРБАХ

Професор фізики, колишній заступник міністра з питань науки та інновацій у Міністерстві енергетики США, колишній директор Інституту енергетики Техаського університету в Остіні, США.

ЗАТВЕРДЖЕНО 02 травня 2022 року


Георгій ДВАЛІ

Професор фізики Центру космології і фізики елементарних частинок Нью-Йоркського університету і Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана; директор інституту фізики Макса Планка в Мюнхені.


Марина ВЯЗОВСЬКА

Математикиня, кандидатка фізико-математичних наук, докторка природничих наук, професорка Вищої федеральної політехнічної школи Лозанни, Швейцарія.


Олексій БОЯРСЬКИЙ

Професор фізики Лейденського університету, Нідерланди.


Олексій ВЕРХРАТСЬКИЙ

Професор нейрофізіології Університету Манчестера, Велика Британія.