Головна > Про Фонд > Структура фонду > Колегія міжнародних радників

Колегія міжнародних радників

Колегія міжнародних радників Національного фонду досліджень України є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Фонду, що утворюється і діє з метою сприяння міжнародній співпраці Фонду для забезпечення виконання його основних завдань.

Завданням Колегії є сприяння налагодженню і розвитку співпраці НФДУ з іноземними організаціями, установами, міжнародними організаціями, в тому числі тими, що фінансують дослідження, здійснення консультативної допомоги  з метою імплементації в діяльності НФДУ кращих світових практик.

До складу Колегії входять (за згодою) представники провідних міжнародних та закордонних  наукових організацій та установ, незалежно від форм власності, а також представники зацікавлених юридичних осіб, а також незалежні фізичні особи-нерезиденти України. Діяльність членів Колегії здійснюється на громадських засадах. 

Склад Колегії міжнародних радників

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 01 травня 2023 року

Джордж ГАМОТА

Доктор фізики, президент Асоціації наукового та технологічного менеджменту (Массачусетс, США), був обраний членом Національної академії наук України, почесним членом Українського фізичного товариства та членом Ідентифікаційного комітету з питань науки.

ЗАТВЕРДЖЕНО 10 листопада 2022 року

Герсон С. ШЕР

Доктор політології, координатор програм в Національному науковому фонді США (у минулому), Президент-засновник Фонду цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) (у минулому), адміністратор державних неприбуткових організацій США.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 06 червня 2022 року


Лідія БОРРЕЛЛ-ДАМІАН

Доктор хімічних наук, генеральний секретар Science Europe, доцент в Університеті Барселони та Університеті Політехніки Каталонії, гостьовий професор в Університеті штату Північна Кароліна, США, та Університеті Західного Онтаріо, Канада (включена до складу Колегії на 2 роки).

 

Реймонд Лі ОРБАХ

Професор фізики, колишній заступник міністра з питань науки та інновацій у Міністерстві енергетики США, колишній директор Інституту енергетики Техаського університету в Остіні, США.

ЗАТВЕРДЖЕНО 02 травня 2022 року


Георгій ДВАЛІ

Професор фізики Центру космології і фізики елементарних частинок Нью-Йоркського університету і Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана; директор інституту фізики Макса Планка в Мюнхені.


Марина ВЯЗОВСЬКА

Математикиня, кандидатка фізико-математичних наук, докторка природничих наук, професорка Вищої федеральної політехнічної школи Лозанни, Швейцарія.


Олексій БОЯРСЬКИЙ

Професор фізики Лейденського університету, Нідерланди.


Олексій ВЕРХРАТСЬКИЙ

Професор нейрофізіології Університету Манчестера, Велика Британія.