Головна > Про Фонд > Структура фонду > Колегія міжнародних радників

Колегія міжнародних радників

Колегія міжнародних радників Національного фонду досліджень України є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Фонду, що утворюється і діє з метою сприяння міжнародній співпраці Фонду для забезпечення виконання його основних завдань.

Завданням Колегії є сприяння налагодженню і розвитку співпраці НФДУ з іноземними організаціями, установами, міжнародними організаціями, в тому числі тими, що фінансують дослідження, здійснення консультативної допомоги  з метою імплементації в діяльності НФДУ кращих світових практик.

До складу Колегії входять (за згодою) представники провідних міжнародних та закордонних  наукових організацій та установ, незалежно від форм власності, а також представники зацікавлених юридичних осіб, а також незалежні фізичні особи-нерезиденти України. Діяльність членів Колегії здійснюється на громадських засадах. 

ЗАТВЕРДЖЕНО 02 травня 2022 року

Склад Колегії міжнародних радників

Георгій ДВАЛІ – професор фізики Центру космології і фізики елементарних частинок Нью-Йоркського університету і Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана; директора інституту фізики Макса Планка в Мюнхені
Марина В’ЯЗОВСЬКА – математикиня, кандидатка фізико-математичних наук, докторка природничих наук, професорка Вищої федеральної політехнічної школи Лозанни, Швейцарія
Олексій БОЯРСЬКИЙ – професор фізики Лейденського університету, Нідерланди
Олексій ВЕРХРАТСЬКИЙ – професор нейрофізіології Університету Манчестера, Велика Британія.