Головна > Конкурси > Запрошуємо експертів > Хто може стати експертом

Хто може стати експертом

Експертом Фонду може стати визнаний український чи іноземний вчений у відповідній галузі, який має науковий ступінь, наукові публікації та досвід дослідницької діяльності у сфері, що змістовно наближена до тематики проекту з виконання наукових досліджень і розробок, до наукової і науково-технічної експертизи якого він залучений. Експерт несе персональну відповідальність за достовірність і повноту аналізу, обґрунтованість рекомендацій відповідно до вимог завдання щодо проведення експертизи (підпункт 4 пункту 3 Порядку конкурсного відбору та фінансування Національним фондом досліджень проектів з виконання наукових досліджень і розробок, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 27 грудня 2019 р. № 1170).

Для включення до списку експертів Фонду, науковцям, які виявили таке бажання необхідно пройти реєстрацію на офіційному веб-сайті Фонду (рубрика «Запрошуємо експертів до співпраці»).

ВАЖЛИВО! Реєстрація науковця як експерта Фонду не позбавляє науковця можливості подання на конкурсний відбір проекту, в якому він є науковим керівником або виконавцем. У такому випадку науковець не буде залучатися до експертизи проектів у цьому конкурсі.