Вчора відбувся другий із серії вебінарів, спеціально організованих для НФДУ Організацією європейського співробітництва у галузі науки і технологій (COST).
Нагадаємо, що у березні цього року, після ряду консультацій та перемовин із колегами з Організації, до яких було зокрема залучено представників НФДУ, Україна приєдналася до сім’ї COST. Це стало великим кроком вперед та поштовхом до початку співпраці між установами.
Перший із серії вебінарів для НФДУ «Open Call and Evaluation System training», який провели представники Організації Естель Емеріо та Розелла Маглі, відбувся 13 вересня. На заході детально розглядались процеси подання, оцінювання, відбору та затвердження заявок, та як працює Організація загалом.
Колеги з COST не просто поділились з нами інформацією в live-форматі, а ще й люб’язно погодились надати нам презентаційні матеріали, щоб з ними могли ознайомитись усі, хто не мав змоги приєднатись до заходу та, що є вкрай важливо, доступ до їхньої бази експертів. Матеріали можна знайти нижче.
Презентація до вебінару «Open Call and Evaluation System training»
Другий захід «How to present your research with impact», що відбувся вчора, був організований спеціально для грантоотримувачів та співробітників Фонду. Тренінг проходив в інтерактивному форматі, тому всі учасники були активно залучені.
Спікером на заході став Ганс Ван де Ватер – автор чисельних праць та співзасновник компанії The Floor is Yours, що працює під гаслом «життя надто коротке для поганих презентацій». Компанія вже навчила тисячі дослідників технікам, необхідним для підготовки та проведення ефективних презентацій, серед яких тепер і ми. Спираючись на власний багатий досвід, Ганс дав корисні поради та підказки, спрямовані на те, щоб досягти успіху в аудиторії, і запропонував рішення всіх можливих проблем з презентацією своїх проєктів. Учасники заходу дізнались, як утримувати увагу аудиторії, досягти бажаних результатів, а також побачили низку класичних прикладів поганих презентацій, щоб відразу зрозуміти, якими не мають бути виступи.
Фонд висловлює щиру вдячність Організації європейського співробітництва у галузі науки і технологій COST за проведені заходи, що є такими важливими для українських дослідників зараз, в умовах війни, а також очікуємо на подальшу плідну співпрацю!