21 Квітня 2022 00:08

Австрійська академія наук допомагає постраждалим від війни українським науковцям

Австрійська академія наук (Österreichische Akademie der Wissenschaften) повідомляє, що через розв’язану рф  війну в Україні вони пропонують екстрений виклик українських дослідників у рамках своєї програми академічної мобільності «Спільні досягнення в галузі науки та гуманітарних наук» (JESH).

Метою JESH-Україна є підтримка українських вчених, які змушені були залишити свою країну, для тимчасового виконання наукового проекту в австрійській дослідницькій установі.

  1. ІНФОРМАЦІЯ ТА УМОВИ

ЦІЛЬОВА ГРУПА

Заявки приймаются від громадян України, які закінчили навчання в докторантурі/PhD, а також є науковцями в університетській чи неуніверситетській дослідницькій установі в Україні.

ПРИЙМАЮЧІ УСТАНОВИ

Усі інститути та кафедри в австрійських державних університетах, в Австрійській академії наук та в будь-якій державній дослідницькій установі в Австрії мають право діяти як приймаючі інститути для JESH-Україна.

ОБМІН ТА ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

JESH-Україна покриває вартість проживання при науковому перебуванні до 4 місяців (з можливістю продовження). Витрати оплачуються за фіксованою ставкою 2700 євро на стипендіата на місяць. Інші пов’язані з проектом витрати або накладні витрати не покриваються цією стипендією, але можуть покриватися приймаючою установою.

  1. ЗАСТОСУВАННЯ

Для подання заявки на стипендію JESH-Україна необхідно виконати два кроки:

Підготовка документів заявки

Подача документів заявки

ЗАЯВНІ ДОКУМЕНТИ

Заявки мають бути написані англійською мовою та містити такі документи:

Анотація проекту (1 сторінка), включаючи загальні цілі дослідницького проекту в Австрії

CV та список публікацій

Копія паспорта заявника

Заява приймаючої установи (лист підтримки від окремого члена цієї установи), включаючи план пропонованої співпраці (1 сторінка)

ПОДАННЯ

Заявки можна подавати на постійній основі до подальшого повідомлення.

Заповнені документи необхідно завантажити за допомогою онлайн-форми. Потім надходить документ, який потрібно буде підписати, відсканувати та надіслати електронною поштою.

Необхідно заповнити онлайн-форму та завантажити документи у вигляді трьох файлів PDF:

Анотація проекту, CV та список публікацій, копія паспорта абітурієнта

Заява приймаючої установи

ОНЛАЙН ФОРМА: https://stipendien.oeaw.ac.at/en/stipendien/application-to-jesh-ukraine

  1. ОГЛЯД

Після отримання заявку буде перевірено, щоб переконатися, що вона повна та відповідає офіційним критеріям. Заявник отримає підтвердження електронною поштою після завершення першого огляду.

Заявки будуть розглянуті та оцінені в рамках швидкого процесу розгляду відбірковою комісією Австрійської академії наук. Рішення про присудження стипендії JESH-Україна буде прийнято на основі рекомендації цього комітету. Відбір відбудеться в найкоротші терміни.

 

Контакти:

Mag. Bernhard Plunger
International Relations
Phone: +43 (1) 51581 / 3253
Email: jesh.application(at)oeaw.ac.at

Інші новини

28 Січня 2023

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗА КОНКУРСОМ 2022.02 «КЕМБРИДЖ – НФДУ» ЗАВЕРШЕНО

Національний фонд досліджень інформує, що прийом заявок за конкурсом «Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для

26 Січня 2023

Онлайн Інфосесія ЕРАЗМУС+: Центри професійної майстерності/досконалості (27.01.2023, oнлайн)

Європейське виконавче агентство з питань культури та освіти спільно з Європейською Комісією організовують інформаційну онлайн-сесію ЕРАЗМУС+: Центри про

25 Січня 2023

Єжи ДУШИНСЬКИЙ: Наша місія – підтримувати Україну, яка бореться проти агресії росії!

У перші дні повномасштабного вторгнення сотні українських учених виїжджали на захід у переповнених евакуаційних потягах. На Центральному вокзалі у Вар

22 Січня 2023

Вітаємо з Днем Собрності України!

20 Січня 2023

Кількість поданих заявок за конкурсом 2022.02 «Кембридж – НФДУ 2022»

Національний фонд досліджень інформує, що прийом заявок за конкурсом «Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для