21 Квітня 2022 00:08

Австрійська академія наук допомагає постраждалим від війни українським науковцям

Австрійська академія наук (Österreichische Akademie der Wissenschaften) повідомляє, що через розв’язану рф  війну в Україні вони пропонують екстрений виклик українських дослідників у рамках своєї програми академічної мобільності «Спільні досягнення в галузі науки та гуманітарних наук» (JESH).

Метою JESH-Україна є підтримка українських вчених, які змушені були залишити свою країну, для тимчасового виконання наукового проекту в австрійській дослідницькій установі.

  1. ІНФОРМАЦІЯ ТА УМОВИ

ЦІЛЬОВА ГРУПА

Заявки приймаются від громадян України, які закінчили навчання в докторантурі/PhD, а також є науковцями в університетській чи неуніверситетській дослідницькій установі в Україні.

ПРИЙМАЮЧІ УСТАНОВИ

Усі інститути та кафедри в австрійських державних університетах, в Австрійській академії наук та в будь-якій державній дослідницькій установі в Австрії мають право діяти як приймаючі інститути для JESH-Україна.

ОБМІН ТА ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

JESH-Україна покриває вартість проживання при науковому перебуванні до 4 місяців (з можливістю продовження). Витрати оплачуються за фіксованою ставкою 2700 євро на стипендіата на місяць. Інші пов’язані з проектом витрати або накладні витрати не покриваються цією стипендією, але можуть покриватися приймаючою установою.

  1. ЗАСТОСУВАННЯ

Для подання заявки на стипендію JESH-Україна необхідно виконати два кроки:

Підготовка документів заявки

Подача документів заявки

ЗАЯВНІ ДОКУМЕНТИ

Заявки мають бути написані англійською мовою та містити такі документи:

Анотація проекту (1 сторінка), включаючи загальні цілі дослідницького проекту в Австрії

CV та список публікацій

Копія паспорта заявника

Заява приймаючої установи (лист підтримки від окремого члена цієї установи), включаючи план пропонованої співпраці (1 сторінка)

ПОДАННЯ

Заявки можна подавати на постійній основі до подальшого повідомлення.

Заповнені документи необхідно завантажити за допомогою онлайн-форми. Потім надходить документ, який потрібно буде підписати, відсканувати та надіслати електронною поштою.

Необхідно заповнити онлайн-форму та завантажити документи у вигляді трьох файлів PDF:

Анотація проекту, CV та список публікацій, копія паспорта абітурієнта

Заява приймаючої установи

ОНЛАЙН ФОРМА: https://stipendien.oeaw.ac.at/en/stipendien/application-to-jesh-ukraine

  1. ОГЛЯД

Після отримання заявку буде перевірено, щоб переконатися, що вона повна та відповідає офіційним критеріям. Заявник отримає підтвердження електронною поштою після завершення першого огляду.

Заявки будуть розглянуті та оцінені в рамках швидкого процесу розгляду відбірковою комісією Австрійської академії наук. Рішення про присудження стипендії JESH-Україна буде прийнято на основі рекомендації цього комітету. Відбір відбудеться в найкоротші терміни.

 

Контакти:

Mag. Bernhard Plunger
International Relations
Phone: +43 (1) 51581 / 3253
Email: jesh.application(at)oeaw.ac.at

Інші новини

01 Березня 2024

У МОЗ відбудеться інфозахід для вчених, дослідників та інноваторів сфери охорони здоров’я

Міністерство охорони здоров’я України у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Національним фондом досліджень України проведе «Інформаційни

24 Лютого 2024

ДВА РОКИ НЕЗЛАМНОСТІ

22 Лютого 2024

Розпочав роботу офіційний сайт «Офісу Горизонт Європа в Україні»

Друзі та колеги! З радістю повідомляємо, що сьогодні, 22 лютого, розпочав свою роботу офіційний сайт «Офісу Горизонт Європа в Україні»: https://horizon-

Курс українських вишів на інтеграцію до європейського дослідницького простору: фахівці Офісу зустрілися з представниками ІФНТУНГ

22 лютого «Офіс Горизонт Європа в Україні» з робочим візитом відвідали представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і га

21 Лютого 2024

Анонс семінару «Грантові можливості наукової співпраці»

«Офіс Горизонт Європа в Україні» інформує, що 23 лютого на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться семінар «Гранто