До уваги грантоотримувачів, чиї проєкти реалізовуватимуться у 2021 році!

Укладання договорів про виконання наукових досліджень і розробок за рахунок грантової підтримки Фонду на 2021 рік здійснюватиметься після затвердження Кабінетом Міністрів України персонального складу обраної в установленому порядку наукової ради Фонду та після затвердження науковою радою Фонду обсягів фінансування на поточний рік.

Докладніше:

Відповідно до абзацу шостого пункту 17 Положення про Національний фонд досліджень України, затвердженого постановою КМУ від 04.07.2018 р. № 528 (далі – Положення), персональний склад обраної в установленому порядку наукової ради Фонду затверджує Кабінет Міністрів України за пропозицією Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. Онлайн-засідання Національної ради заплановано на 12 січня 2021 року.

Згідно з пунктом 25 Положення, персональний склад наукової ради Фонду оновлюється кожні два роки не менш як на 50 відсотків. 27 грудня 2020 року повноваження частини членів наукової ради Фонду припинились. Тож, чекаємо на набуття повноважень оновленого складу наукової ради Фонду.

Оскільки фінансування проєктів здійснюється на підставі рішення наукової ради Фонду, укладання договорів на 2021 рік розпочнеться після затвердження Кабінетом Міністрів України персонального складу обраної в установленому порядку наукової ради Фонду.

error: Дані захищено!!