02 Серпня 2023 16:56

Конкурсний відбір на додаткові грантові можливості Нідерландської дослідницької ради (NWO) для українських вчених: Партнерська ініціатива NWO-НФДУ 2023

З радістю інформуємо українську спільноту про те, що 18 липня 2023 року Національний фонд досліджень України та Нідерландська дослідницька рада (NWO) уклали протокол до Меморандуму про взаєморозуміння і домовилися про співпрацю та об’єднання зусиль. Вчені в Україні матимуть можливість співпрацювати з науковцями Королівства Нідерландів і таким чином продовжувати свою наукову кар’єру в складних умовах, взявши участь у конкурсі “Конкурсний відбір на додаткові грантові можливості NWO для українських вчених: Партнерська ініціатива NWO-НФДУ” 2023 року.

Метою партнерської ініціативи є стимулювання онлайн участі кваліфікованих дослідників з України в поточних проєктах NWO та розширення їхньої професійної мережі в нідерландській дослідницькій спільноті. Команда проєкту NWO може надавати консультаційну та інформаційну підтримку.

Керівники наукових проєктів, які вже фінансуються NWO (або отримують фінансування NOW найближчим часом), матимуть тимчасову можливість залучити до виконання частини проєкту дослідника з університету/наукової установи в Україні. Нідерландські керівники проєктів можуть подавати заявки на фінансування для оплати залучення одного дослідника з України на період від 6 до 24 місяців плюс матеріальні витрати. Загальний бюджет цієї ініціативи для українських виконавців складає 250 000 євро. Максимальний бюджет одного гранту для українського виконавця складає  максимум 25 000 євро. Одна українська установа може розраховувати максимум на один грант в межах цієї ініціативи.

Заявки подаються  виключно нідерландським керівником проєкту тільки через систему онлайн-заявок ISAAC. Заявки, подані не через ISAAC, не будуть прийняті до розгляду.

Заявки можна подавати в будь-який час починаючи з 11 вересня 2023 року. Кінцевий термін подачі заявок – 14:00 CET 8 квітня 2024 року.

Заявки мають надійти до NWO принаймні за 2 місяці до запланованого початку участі українського партнера в поточному науково-дослідному проєкті, який фінансується NWO.

Гранти надаватимуться переможцям до того моменту, поки не буде вичерпано бюджет ініціативи в хронологічному порядку подання заявок.

Інформаційна сесія та заходи з пошуку партнерів перед початком подачі заявок

Запрошуємо українських вчених, які знаходяться та працюють в Україні, розпочати пошук потенційних партнерів в Королівстві Нідерландів з метою участі в цій міжнародній ініціативі. Для вчених, які зацікавлені в такій участі NWO та НФДУ проведуть:

  • інформаційну сесію (онлайн) 17 серпня 2023 року.
    Час проведення – 11:00-12:00 за київським часом. Під час цієї інформаційної сесії представники NWO та НФДУ зроблять коротку презентацію про ініціативу. У вас також буде можливість поставити запитання. Участь в інформаційній сесії передбачає обов’язкову реєстрацію за посиланням;
  • онлайн-зустріч для пошуку партнерів 28 серпня 2023 року з 14:00 до 16:00 за київським часом.
    Участь в заході передбачає обов’язкову реєстрацію за посиланням.

Дізнатись більше про ініціативу ви можете:

Вдячні нашим колегам з NWO за надання такої можливості та підтримку українських вчених в непростих умовах.

Бажаємо українським науковцям успішного пошуку партнерів, набуття досвіду, встановлення нових професійних зв’язків та реалізації спільних проєктів!

Інші новини

29 Вересня 2023

Коли в китів було чотири лапи

Вчені з’ясовують, як і куди йде еволюція Дослідження, про яке ми розповімо сьогодні,  науковці відділу еволюційної морфології Інституту зоології ім.

28 Вересня 2023

Цифрова Європа: Програма ЄС для посилення стійкості технологічних проєктів під час війни

Українські організації й приватні компанії зможуть розвивати проєкти у сфері цифрових технологій, штучного інтелекту та хмарних послуг разом з міжнародн

Пережити війну, підтримати науку: як продовжуються дослідження в Україні

Як зберегти науку в умовах війни? У нашому світі, де дослідження прогресують так швидко, для українських науковців продовжувати працювати – це питання в

23 Вересня 2023

Встигніть зареєструватись: Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023 (онлайн)

До уваги дослідників та науковців, керівників та команд відділів міжнародної співпраці закладів освіти та наукових установ; інституційних координаторів

22 Вересня 2023

До уваги учасників конкурсу «Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)»

Шановні учасники конкурсу! Наукова рада Національного фонду досліджень України підтримала звернення голови комісії конкурсу (від 21.09.2023, протокол