07 Вересня 2020 22:56

Наукова Рада НФДУ затвердила рейтингові списки проєктів-учасників конкурсів «Наука для безпеки людини та суспільства» та «Підтримка досліджень провідних та молодих учених»

Конкурс НФДУ «Наука для безпеки людини та суспільства»

Наукова Рада НФДУ затвердила рейтинговий список проєктів-учасників конкурсу «Наука для безпеки людини та суспільства». Рекомендований Конкурсною комісією прохідний бал для проектів-переможців становить 83.1. У зв’язку з можливими змінами фінансування Конкурсу після коригування бюджетів проєктів-переможців прохідний бал може бути знижено. Обсяги фінансування проєктів будуть затверджені Науковою радою НФДУ після узгодження витрат за окремими статтями  бюджетів (зокрема, щодо оплати праці) відповідно до вимог чинного законодавства та Положення про конкурс. Остаточний список проєктів-переможців конкурсу буде оголошено у строки, передбачені Положенням про конкурс.

Низку проєктів не було включено до рейтингового списку та не рекомендовано до фінансування згідно з пп. 6 та 7 «Порядку конкурсного відбору та фінансування НФДУ проєктів із виконання наукових досліджень і розробок» як такі, що за змістом не відповідають тематиці та вимогам конкурсу «Наука для безпеки людини та суспільства».

Конкурс НФДУ «Підтримка досліджень провідних та молодих учених»

Наукова рада НФДУ затвердила рейтинговий список проєктів-учасників конкурсу «Підтримка досліджень провідних та молодих учених» . Рекомендований Конкурсною комісією прохідний бал для проєктів-переможців становить 87.3. У зв’язку з можливими змінами фінансування Конкурсу після коригування бюджетів проєктів-переможців прохідний бал може бути знижено.

Обсяги фінансування проєктів будуть затверджені Науковою радою НФДУ після узгодження витрат за окремими статтями  бюджетів (зокрема, щодо оплати праці) відповідно до вимог чинного законодавства та Положення про конкурс.

Остаточний список проєктів-переможців конкурсу буде оголошено у строки, передбачені Положенням про конкурс.

Рекомендуємо керівникам проєктів розпочати підготовку документів, які необхідні для оформлення договору з НФДУ щодо фінансування проєкту.

Інші новини

14 Жовтня 2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!

08 Жовтня 2021

Вебінар для майбутніх учасників конкурсів «Передові дослідження в галузі математичних, природничих і технічних наук» та «Людина, суспільство, наука перед сучасними викликами: інноваційні дослідження в суспільно-гуманітарній сфері»

12 жовтня 2021 року о 15.00 відбудеться вебінар для майбутніх учасників оголошених конкурсів «Передові дослідження в галузі математичних, природничих і

5-6 жовтня співробітники Дирекції НФДУ на чолі з виконавчою директоркою провели серію заходів у Львові

Зустрічі відбувалися у форматі семінарів, протягом яких розповідали про нові конкурси, умови подачі заявок та типові помилки при оформленні документації

Чорні діри: вирахувати те, чого не можна побачити

Що відбувається в галактиках, де зливаються чорні діри? Як ці діри взаємодіють із навколишнім світом? А також – як швидко проаналізувати дані найпотужні

05 Жовтня 2021

НФДУ запрошує експертів до співпраці

Бажаєте стати експертом Національного фонду досліджень України? Запрошуємо до співпраці українських й іноземних учених, які мають науковий ступінь, д