17 Січня 2022 11:29

Обмежувальні заходи щодо неналежного виконання договору про виконання наукових досліджень і розробок

За результатами розгляду наукових звітів про проміжні результати реалізації проекту та фінансових звітів про використання бюджетних коштів за II етап реалізації проєкті у 2021 році науковою радою Національного фонду досліджень України (далі – наукова рада НФДУ) було припинено надання грантової підтримки 4 проєктам (протокол №57 від 28 грудня 2021 року).

На засіданні наукової ради НФДУ (протокол № 2 від 11 січня 2022 року) було прийняте рішення затвердити обмежувальні заходи, що застосовуються до авторів проєктів, грантова підтримка яких була припинена рішенням наукової ради НФДУ через неналежне виконання договору про виконання наукових досліджень і розробок, та за результатами оцінки якості виконання проєктів та опублікування/оприлюднення результатів (з обмежувальними заходами можна ознайомитись тут).

Враховуючи вищезазначене до проєктів грантова підтримка яких була припинена рішенням наукової ради НФДУ застосовані такі обмежувальні заходи:

  • проєкт реєстраційний номер 2020.02/0257 «Режим фіксованої твердотільної мішені в експерименті LHCb (CERN) і пошук екстремальних станів матерії в зіткненнях важких ядер на Великому Адронному Колайдері» – обмежити участь вчених, які були авторами проєкту та підписали відповідний звіт, у нових конкурсах НФДУ на 2 роки.
  • проєкт реєстраційний номер 2020.02/0103 «Політика пам’яті та історична свідомість населення на окупованих Росією територіях України (ОРДЛО, АР Крим, Севастополь)» – обмежити участь вчених, які були авторами проєкту та підписали відповідний звіт, у нових конкурсах НФДУ на 2 роки.
  • проєкт реєстраційний номер 2020.02/0141 «Закономірності впливу хронічного іонізуючого випромінювання на референтні організми рослин і тварин в екосистемах Чорнобильської зони відчуження» – обмежити участь вчених, які були авторами проєкту та підписали відповідний звіт, у нових конкурсах НФДУ на 2 роки.
  • проєкт реєстраційний номер 2020.02/0122 «Розроблення концептуальних засад для відновлення ефективного функціонування застарілих вантажних вагонів» – обмежити участь вчених, які були авторами проєкту та підписали відповідний звіт, у нових конкурсах НФДУ на 2 роки.

 

Інші новини

23 Травня 2022

Стипендії від Програми iменi Фулбрайта в Українi

Програма iменi Фулбрайта в Українi (Fulbright Visiting Scholar Program) пропонує українським дослідникам проведення досліджень в університетах, наукових

Можливість дистанційного стажування в Німеччині

Hanse-Wirtschaftskolleg – Інститут перспективних досліджень (HWK) підтримує українських вчених та пропонує стипендії для дослідників, яким завадила війн

21 Травня 2022

Привітання від члена Колегії міжнародних радників НФДУ Георгія Двалі

Зовсім нещодавно у Національному фонді досліджень України утворилась Колегія міжнародних радників. Члени колегії - це люди, які на громадських засада

До привітань із Днем науки приєднався виконавчий директор NCBR Ремігіуш Копочек

Польща є однією з тих країн, хто пліч-о-пліч з Україною бореться проти російської збройної агресії з першого дня війни. До сьогоднішніх привітань з Д

Вітання з Днем науки від українських науковців!

Україна - столиця великих людей. Сильних, мужніх, незламних. Ми пишаємось нашими науковцями, які продовжують свої дослідження незважаючи ні на що!