09 Липня 2020 09:56

ОЛЬГА ПОЛОЦЬКА НОВИЙ ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР НФДУ

Уряд призначив виконавчим директором Національного фонду досліджень (НФД) Ольгу Полоцьку – науковицю, кандидатку філологічних наук. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 8 липня 2020 року, під час засідання Кабінету Міністрів України.

У серпні 2019 року під час відкритого конкурсу на посаду виконавчого директора НФД Ольга Полоцька стала другою за результатами. Відповідно до положення, що регулює процедуру обрання виконавчого директора НФД, вона мала право на призначення виконавчим директором упродовж року, якщо посада стане вакантною.

19 травня 2020 року Уряд звільнив з посади виконавчого директора Бориса Сорочинського за його власним бажанням. Відтак Науковий комітет Нацради з питань розвитку науки і технологій, який виконує функції наглядової ради НФД, розглянув кандидатуру Ольги Полоцької та погодив її призначення виконавчим директором. Фінальне рішення ухвалив Кабмін.

На посаді виконавчого директора НФД Ольга Полоцька займатиметься організацією поточної роботи фонду, технічною та організаційною підтримкою проведення конкурсів, забезпеченням фінансування наукових досліджень та розробок за укладеними договорами тощо.

Довідково

Полоцька Ольга Олександрівна

1997 року закінчила з відзнакою Харківський державний університет за спеціальністю “Англійська мова та література”, кваліфікація: філолог, викладач англійської мови та літератури, німецької мови, перекладач.

До 2000 року працювала вчителем англійської мови. Після цього розпочала роботу в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, де працювала на посадах викладача, старшого викладача, доцента та завідувача кафедри англійської мови факультету іноземних мов.

2008-го отримала науковий ступінь кандидата філологічних наук за напрямом “Германські мови”, 2011-го отримала наукове звання доцента.

З січня 2019 року працювала начальником відділу по роботі з іноземними клієнтами Клініки репродуктивної медицини імені В. І. Грищенка.

За матеріалами МОН України.

Інші новини

20 Січня 2022

Гроші на вищу освіту: як стабілізувати фінансову ситуацію в університетах?

Пандемія COVID-19 продовжує змінювати світ, усі галузі економіки змушені реагувати на нові й нові виклики. Зокрема, пандемія загострила проблеми й у цар

17 Січня 2022

Виявлено грубе порушення наукових етичних принципів під час проведення експертизи та конкурсного відбору проєктів

Рішенням наукової ради Національного фонду досліджень України від 13 січня 2022 року протокол №3 д.мед.н., проф., професора кафедри мікробіології, вірус

Обмежувальні заходи щодо неналежного виконання договору про виконання наукових досліджень і розробок

За результатами розгляду наукових звітів про проміжні результати реалізації проекту та фінансових звітів про використання бюджетних коштів за II етап ре

14 Січня 2022

Global Knowledge Exchange and Development Center (GKEDC)

НФДУ продовжує налагоджувати науково-технічне співробітництво на міжнародному рівні: сьогодні, 14 грудня, представники дирекції Фонду провели онлайн зус

13 Січня 2022

Захиститися від випромінювання

Технічний прогрес покращив життя людини: ми більше знаємо, швидше пересуваємося, довше живемо. Але всюдисущі технології можуть бути й небезпечними. Одні