09 Липня 2020 09:56

ОЛЬГА ПОЛОЦЬКА НОВИЙ ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР НФДУ

Уряд призначив виконавчим директором Національного фонду досліджень (НФД) Ольгу Полоцьку – науковицю, кандидатку філологічних наук. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 8 липня 2020 року, під час засідання Кабінету Міністрів України.

У серпні 2019 року під час відкритого конкурсу на посаду виконавчого директора НФД Ольга Полоцька стала другою за результатами. Відповідно до положення, що регулює процедуру обрання виконавчого директора НФД, вона мала право на призначення виконавчим директором упродовж року, якщо посада стане вакантною.

19 травня 2020 року Уряд звільнив з посади виконавчого директора Бориса Сорочинського за його власним бажанням. Відтак Науковий комітет Нацради з питань розвитку науки і технологій, який виконує функції наглядової ради НФД, розглянув кандидатуру Ольги Полоцької та погодив її призначення виконавчим директором. Фінальне рішення ухвалив Кабмін.

На посаді виконавчого директора НФД Ольга Полоцька займатиметься організацією поточної роботи фонду, технічною та організаційною підтримкою проведення конкурсів, забезпеченням фінансування наукових досліджень та розробок за укладеними договорами тощо.

Довідково

Полоцька Ольга Олександрівна

1997 року закінчила з відзнакою Харківський державний університет за спеціальністю “Англійська мова та література”, кваліфікація: філолог, викладач англійської мови та літератури, німецької мови, перекладач.

До 2000 року працювала вчителем англійської мови. Після цього розпочала роботу в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, де працювала на посадах викладача, старшого викладача, доцента та завідувача кафедри англійської мови факультету іноземних мов.

2008-го отримала науковий ступінь кандидата філологічних наук за напрямом “Германські мови”, 2011-го отримала наукове звання доцента.

З січня 2019 року працювала начальником відділу по роботі з іноземними клієнтами Клініки репродуктивної медицини імені В. І. Грищенка.

За матеріалами МОН України.

Інші новини

15 Серпня 2022

Візьміть участь у вебінарі від COST

Шановні грантоотримувачі! Інформація для тих, кому цікаво навчитись якісно презентувати результати своїх досліджень у відповідності до потреб цільово

Підтримка для українських фізиків від IOP

Фонд Інституту фізики (IOP) є незалежною благодійною організацією, яка надавала і продовжує надавати допомогу членам та тим, хто має право на членство в

12 Серпня 2022

Меморандум про порозуміння між НФДУ та Кембриджським університетом

Національний фонд досліджень України підписав Меморандум про порозуміння з Кембриджським університетом. Меморандум проголошує початок активної співпраці

11 Серпня 2022

Харківські студенти-медики практикуватимуться у Кембриджі

Двадцять українських студентів-медиків, чиє навчання опинилось під загрозою через російське вторгнення, розпочали стажування в лікарнях Кембриджа. Ст

«Пастка» для біомаркерів: пеленгуємо хворобу з перших днів

Чимало небезпечних хвороб (зокрема, й онкологічні) цілком виліковні. Якщо діагностувати ці хвороби на ранніх стадіях і вчасно провести лікування, людина