13 Травня 2022 15:18

Професор з Техаського університету готовий співпрацювати з українськими дослідниками

Шановні науковці!

Ініціатива Управління науки (SC) Департаменту енергетики (DOE) США, про яку ми вже розповідали раніше, зацікавила керівника одного з грантів DOE.

Професор з Техаського університету в Остіні Реймонд Орбах надіслав листа з проханням розповсюдити інформацію про те, що він готовий співпрацювати з українськими дослідниками в межах програми.

Просимо уважно ознайомитись з пропозицією: специфікою, тематикою проєкту, методами. Усі вимоги до заявників детально викладено в листі за посиланням:

https://nrfu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/proposal.pdf

Для обговорення деталей потенційні заявники можуть зв’язатися з професором напряму за адресою, що є в листі. Однак, зверніть увагу, що обов’язковою умовою є суттєва спільність наукових інтересів! А також те, що професор має можливість співпрацювати лише з одним чи двома науковцями або невеликою групою дослідників.

Навіть якщо пропозиція не стосується саме вас, просимо ділитись інформацією з колегами, які підходять за науковим профілем.

Інші новини

23 Травня 2022

Стипендії від Програми iменi Фулбрайта в Українi

Програма iменi Фулбрайта в Українi (Fulbright Visiting Scholar Program) пропонує українським дослідникам проведення досліджень в університетах, наукових

Можливість дистанційного стажування в Німеччині

Hanse-Wirtschaftskolleg – Інститут перспективних досліджень (HWK) підтримує українських вчених та пропонує стипендії для дослідників, яким завадила війн

21 Травня 2022

Привітання від члена Колегії міжнародних радників НФДУ Георгія Двалі

Зовсім нещодавно у Національному фонді досліджень України утворилась Колегія міжнародних радників. Члени колегії - це люди, які на громадських засада

До привітань із Днем науки приєднався виконавчий директор NCBR Ремігіуш Копочек

Польща є однією з тих країн, хто пліч-о-пліч з Україною бореться проти російської збройної агресії з першого дня війни. До сьогоднішніх привітань з Д

Вітання з Днем науки від українських науковців!

Україна - столиця великих людей. Сильних, мужніх, незламних. Ми пишаємось нашими науковцями, які продовжують свої дослідження незважаючи ні на що!