21 Вересня 2022 17:05

Семінар “Відновлення науки, освіти та інновацій в Україні” (Workshop on Rebuilding Research, Education, and Innovation in Ukraine)

21-23 вересня проходить семінар, організований за ініціативою Національної академії наук, Національної інженерної академії та Національної медичної академії США.

Захід присвячено розгляду найкращих практик фінансування проєктів та управління національними системами наукових досліджень, вищої освіти та інновацій з проекцією на Україну сьогодні та в майбутньому.

Цілі семінару:

  • Дослідити дизайн, управління та фінансування національних наукових, освітніх та інноваційних систем, а також уроки, отримані від Сполучених Штатів і Європи, включаючи реформи в таких країнах, як Польща та Естонія.
  • Розглянути найкращі практики, які з часом довели свою стійкість і створили людський потенціал, необхідний для сучасної конкурентоспроможної економіки двадцять першого століття.
  • Дослідити, як скористатися значними науково-технічними можливостями України для створення динамічної, продуктивної та конкурентоспроможної на міжнародному рівні економіки.
  • Визначити шляхи зовнішньої допомоги, а також найбільш ефективне спрямування та розподіл ресурсів у секторах досліджень, вищої освіти та інновацій України.

Реєстрація на семінар за посиланням: https://www.eventbrite.com/e/rebuilding-research-education-and-innovation-in-ukraine-a-workshop-registration-413085137767

Встигніть приєднатись!

Інші новини

23 Вересня 2023

Встигніть зареєструватись: Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023 (онлайн)

До уваги дослідників та науковців, керівників та команд відділів міжнародної співпраці закладів освіти та наукових установ; інституційних координаторів

22 Вересня 2023

До уваги учасників конкурсу «Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)»

Шановні учасники конкурсу! Наукова рада Національного фонду досліджень України підтримала звернення голови комісії конкурсу (від 21.09.2023, протокол

19 Вересня 2023

Матеріали робочого семінару «Відновлення науки, освіти та інновацій в Україні»

Російське вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року призвело до спустошення, включно з людськими жертвами, масовою внутрішньою та зовнішньою міграцією, а

18 Вересня 2023

Друга міжнародна конференція «Відкрита наука та інновації в Україні 2023» #OSICU2023

26-27 жовтня 2023 року Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України у співорганізаторстві з TIB - Лейбн

16 Вересня 2023

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО СКЛАДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ

Кабінет Міністрів України вніс зміни до складу Національної ради України з питань розвитку науки і технологій в частині її Адміністративного комітету. В