05 Вересня 2023 10:28

Забронюйте дату 3-4 жовтня 2023 р.: Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023 (онлайн)

До уваги дослідників та науковців, керівників та команд відділів міжнародної співпраці закладів освіти та наукових установ; інституційних координаторів Еразмус+, викладачів та представників інших організацій, які працюють в сфері вищої освіти та науки.

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно зі Swedish Council for Higher Education та у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Національним фондом досліджень України запрошують вас взяти участь у Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023, що відбудеться 3-4 жовтня 2023 р. в онлайн форматі. Захід має на меті зміцнення співпраці між Швецією та Україною, розбудові нових дослідницьких партнерств, а також ознайомлення із можливостями співпраці в межах Програми ЄС Еразмус+ у сфері освіти та спільних досліджень.

Під час дводенного заходу учасники також матимуть можливість:

  • дізнатись більше про вищу освіту і дослідження в Україні та Швеції;
  • створити мережеву платформу для розбудови нових партнерств;
  • встановити контакти з колегами з Швейцарії;
  • знайти партнерів для майбутніх спільних проєктів Еразмус+ та навчитись писати проєкти для конкурсів 2024 р.

Коли?  3-4 жовтня 2023 р.

Звертаємо вашу увагу на те, що 4 жовтня захід буде присвячено розбудові наукового співробітництва між шведськими та українськими вченими.

Мова семінару: англійська (переклад не забезпечується).

Участь безкоштовна.

Для участі у семінарі просимо обов’язково заповнити попередню реєстрацію зацікавленності: Expression of interest – Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +380937734392 (Telegram, WhatsApp), k.zhdanova@ukr.net.

До участі просимо обов’язково підготувати Ваші ідеї (коротко англ.мовою – цілі, завдання, заходи, очікувані результати) для проєктів співпраці з партнерами з Швеції та ознайомитись з інформацією про Програму ЄС Еразмус+.

До зустрічі на заході!

 

Інші новини

29 Вересня 2023

Коли в китів було чотири лапи

Вчені з’ясовують, як і куди йде еволюція Дослідження, про яке ми розповімо сьогодні,  науковці відділу еволюційної морфології Інституту зоології ім.

28 Вересня 2023

Цифрова Європа: Програма ЄС для посилення стійкості технологічних проєктів під час війни

Українські організації й приватні компанії зможуть розвивати проєкти у сфері цифрових технологій, штучного інтелекту та хмарних послуг разом з міжнародн

Пережити війну, підтримати науку: як продовжуються дослідження в Україні

Як зберегти науку в умовах війни? У нашому світі, де дослідження прогресують так швидко, для українських науковців продовжувати працювати – це питання в

23 Вересня 2023

Встигніть зареєструватись: Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023 (онлайн)

До уваги дослідників та науковців, керівників та команд відділів міжнародної співпраці закладів освіти та наукових установ; інституційних координаторів

22 Вересня 2023

До уваги учасників конкурсу «Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)»

Шановні учасники конкурсу! Наукова рада Національного фонду досліджень України підтримала звернення голови комісії конкурсу (від 21.09.2023, протокол