Нагадуємо, що сьогодні – 17 травня 2024 року – відбудеться інформаційний захід з нагоди Дня науки в Україні: «Інтеграція України до світового дослідницького простору».
У заході візьмуть участь спеціально запрошені високоповажні гості, серед яких представники Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Національної академії наук України, Міністерства цифрової трансформації України тощо.
Крім того, у якості спікерів до події також долучаться закордонні партнери Фонду, серед яких представники Європейської комісії, Нідерландської дослідницької ради, Німецького дослідницького фонду, Асоціацій COST та Science Europe, Національних академій наук США.
В рамках заходу обговоримо такі теми:
- реалії та перспективи розвитку науки в Україні;
- шляхи інтеграції України до світового дослідницького простору;
- результати міжнародної співпраці НФДУ та запуск нових ініціатив;
- можливості для українських наукових проєктів у межах Програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»;
- залучення українських дослідників до COST Actions;
- Україна на шляху до відкритої науки;
- грантові можливості для бізнесу тощо.
Початок о 14:00 (за київським часом).
Запрошуємо усіх охочих долучитися до заходу онлайн за посиланням.
Чекатимемо на Вас!