Увага! Нагадуємо про необхідність забезпечення державної реєстрації проєктів в Українському інституті науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ)

Відповідно до Порядку державної реєстрації та обліку відкритих науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт і дисертацій, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 27.10.2008 N 977 грантоотримувачі повинні забезпечити державну реєстрацію проєктів в Українському інституті  науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ).

Підставою для проведення державної реєстрації та обліку розпочатих, виконуваних, закінчених НДР (ДКР) (проєктів) є комплект оформлених згідно з вимогами Порядку і поданих до УкрІНТЕІ реєстраційних, облікових та інформаційних документів, а саме:

– Реєстраційна картка, якою виконавець повідомляє УкрІНТЕІ про свої наміри щодо виконання проєкту.

– Облікова картка і звіт, якими виконавець повідомляє УкрІНТЕІ про хід виконання і завершення робіт з проєкту.

– Інформаційна картка науково-технічної продукції, якою виконавець повідомляє УкрІНТЕІ про науково-технічну продукцію, яку створено в результаті проєкту.

Звертаємо увагу Грантоотримувачів, що тема проєкту реєструється на весь період виконання проєкту, але обсяг фінансування наразі вказується на 2020 рік. Кожного наступного року виконання проєкту вноситимуться зміни у Реєстраційну картку в частині визначення обсягу фінансування проєкту з урахуванням обсягу фінансування на відповідний рік виконання проєкту, згідно з п. 2.5. Порядку.

Детальніше за посиланням: Роз’яснення щодо державної реєстрації та обліку відкритих науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт

Контакти УкрІНТЕІ: http://www.uintei.kiev.ua/page/kontakty

error: Дані захищено!!