08 Лютого 2024 13:33

Анонс вебінару: «Розгляд щоденного розрахунку витрат на персонал у Програмі «Горизонт Європа» (A sneak-peek into daily personnel cost calculation in Horizon Europe)»

13 лютого о 12:00 (11:00 CET) відбудеться вебінар на тему: «Розгляд щоденного розрахунку витрат на персонал у Програмі «Горизонт Європа» (A sneak-peek into daily personnel cost calculation in Horizon Europe)».

Метою навчального заходу є зробити процес фінансового адміністрування простішим завдяки новому єдиному підходу до розрахунку витрат на персонал у проєктах Програми «Горизонт Європа» (http://surl.li/qgwti).

Організаторами виступили EMDESK (The leading Project Management Software tailored for Horizon Europe) у співпраці з Europa Media Trainings. Мова заходу – англійська!

Спікер вебінару – Габріелла Ловаш (Gabriella Lovasz), виконавча директорка Europa Media. Упродовж годинного заходу фахівчиня пояснить розрахунок витрат на персонал на практичному прикладі. Вона також обговорить, чому цей підхід є простим або складним, залежно від вашої системи, типу контрактів, які ви укладаєте зі своїми працівниками, додаткових виплат та інших факторів.

Протягом останніх 17 років Габріелла Ловаш керувала та координувала проєкти, що фінансуються ЄС, у межах широкого спектру програм ЄС. Крім того, вона була експертом з оцінки пропозицій у рамках програм COSME та H2020, а також агентом з оцінки та моніторингу грантів європейського економічного простору та норвезького фінансового механізму. Має ступінь магістра економіки, спеціалізується на управлінському консалтингу та європейському бізнесі.

Для тих, хто зареєструвався, проте не зможе бути присутнім наживо, після завершення вебінару організатори надішлють запис та інші завантажувані матеріали.

Деталі заходу та реєстраційна форма – тут: http://surl.li/qgwta.

Інші новини

17 Квітня 2024

Можливості фінансування в новому конкурсі ERA 2024: Інформаційний день WIDERA

Цей інформаційний день має на меті проінформувати потенційних заявників про нові теми конкурсів ERA в рамках Робочої програми WIDERA на 2023-2025 роки.

16 Квітня 2024

Ідентифікаційний комітет Національного фонду досліджень України оголошує конкурс щодо обрання членів Наукової ради Національного фонду досліджень України

Ідентифікаційний комітет Національного фонду досліджень України (далі – Ідентифікаційний комітет) відповідно до статті 54 Закону України «Про науков

08 Квітня 2024

Українські мігранти на ринку праці ЄС: що змінилося за час війни?

Нещодавно 13 українських учених приєдналися до проєктів, які започаткували наукові команди з Нідерландів. Науковці перемогли у «Конкурсному відборі на д

04 Квітня 2024

«Інфо-Дей» та захід із розповсюдження інформації 26-27 березня у Львові: підсумки

Команда «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ провела 26-27 березня інформаційний захід «Інфо-Дей» та захід із розповсюдження інформації для інших ціль

03 Квітня 2024

НФДУ розробляє стратегію з питань відкритої науки

Нещодавно до засідання наукової ради НФДУ долучився експерт з питань відкритої науки Нідерландів, Бельгії та Європейської комісії Гарет О’Ніл. Він висту