01 Жовтня 2021 17:56

ОГОЛОШЕННЯ про вибори Національним фондом досліджень України Комісій конкурсів для проведення конкурсів проєктів із виконання наукових досліджень і розробок

Згідно з рішенням наукової ради Національного фонду досліджень України від 28 вересня 2021 року (протокол № 42) та у відповідності до п.1. Розділу ІІ Положення про Комісію конкурсу, НФДУ оголошує вибори Комісії конкурсу із виконання наукових досліджень і розробок «Передові дослідження в галузі математичних, природничих і технічних наук».

Члени Комісії конкурсу обираються з числа визнаних вчених з урахуванням таких основних критеріїв:

  •  наявність наукового ступеня;
  • широка цитованість наукових публікацій у відповідній галузі науки;
  •  висока кваліфікація та досвід;
  • досвід проведення наукової і науково-технічної експертизи;
  • бездоганна професійна репутація та академічна доброчесність (зокрема, якщо хоча б два члени наукової ради секції Фонду мають заперечення проти певної кандидатури з огляду на обґрунтовані сумніви щодо її репутації та/або академічної доброчесності, така кандидатура не допускається до розгляду).

Наукова рада секції Фонду може застосовувати додаткові критерії відбору до членів Комісії конкурсу з метою обрання найбільш кваліфікованих та досвідчених кандидатур.

Для обрання до складу Комісії конкурсу відповідна кандидатура повинна набрати більше половини голосів складу наукової ради секції Фонду.

Членами Комісії конкурсу не можуть бути:

  • працівники дирекції Фонду, члени наукової ради Фонду, Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій та члени їхніх сімей;
  • керівники або заступники керівника наукових установ, організацій і закладів вищої освіти, а також особи, що займають інші штатні адміністративні посади вище рівня керівника структурного підрозділу (відділу, лабораторії, кафедри) наукової установи чи закладу вищої освіти.

Всі члени Комісії конкурсу письмово підтверджують ознайомлення з вимогами Порядку розгляду та експертизи проєктів із виконання наукових досліджень і розробок, що подаються Національному фонду досліджень України для участі в конкурсних відборах, вимогами Положення про дотримання наукових етичних принципів та запобігання конфлікту інтересів під час проведення експертизи та конкурсного відбору проєктів, що фінансуються за рахунок грантової підтримки Національного фонду досліджень України, та підписують зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації (в тому числі – конфіденційної конкурсної інформації).

Оплата праці членів Комісії конкурсу здійснюється з урахуванням Порядку формування та використання коштів Національного фонду досліджень України та Норм оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету.

Для участі у виборах членів Комісії конкурсу претенденти на електронну адресу фонду подають анкети з врахуванням зазначених в оголошенні основних критеріїв, підписані особисто.

Анкети (за особистим підписом), подаються претендентами  з 04 по 06 жовтня 2021 року у форматі PDF (зразок).

Електронна пошта подачі анкет для участі у виборах Комісії конкурсу – nrfu@nrfu.org.ua

Примітка: у темі електронного листа, будь ласка, вкажіть назву конкурсу.

Веб-сайт: https://nrfu.org.ua/

Поштова адреса: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1.

Інші новини

14 Жовтня 2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!

08 Жовтня 2021

Вебінар для майбутніх учасників конкурсів «Передові дослідження в галузі математичних, природничих і технічних наук» та «Людина, суспільство, наука перед сучасними викликами: інноваційні дослідження в суспільно-гуманітарній сфері»

12 жовтня 2021 року о 15.00 відбудеться вебінар для майбутніх учасників оголошених конкурсів «Передові дослідження в галузі математичних, природничих і

5-6 жовтня співробітники Дирекції НФДУ на чолі з виконавчою директоркою провели серію заходів у Львові

Зустрічі відбувалися у форматі семінарів, протягом яких розповідали про нові конкурси, умови подачі заявок та типові помилки при оформленні документації

Чорні діри: вирахувати те, чого не можна побачити

Що відбувається в галактиках, де зливаються чорні діри? Як ці діри взаємодіють із навколишнім світом? А також – як швидко проаналізувати дані найпотужні

05 Жовтня 2021

НФДУ запрошує експертів до співпраці

Бажаєте стати експертом Національного фонду досліджень України? Запрошуємо до співпраці українських й іноземних учених, які мають науковий ступінь, д