08 Листопада 2022 17:02

Канадсько-українське наукове партнерство

У відповідь на російське вторгнення в Україну Міністерство природних ресурсів Канади (NRCan) почало приймати українських вчених у канадські організації на базі тимчасового працевлаштування, стипендії, домовленості про тимчасове перебування та інші види підтримки.

Можливості, які пропонуються українським вченим

NRCan заснувало «Канадсько-українське наукове партнерство», метою якого є підтримка українських вчених. Мета цієї ініціативи полягає в тому, щоб:

  • у короткостроковій перспективі допомогти вченим з України, надавши їм можливість працевлаштування у Канаді;
  • у середньостроковій та довгостроковій перспективі відновити український науковий потенціал за одночасного зміцнення канадсько-українського наукового співробітництва в галузі використання природних ресурсів.

Для кого створена ця пропозиція

Вчені, аспіранти та профільні фахівці, які втікали або залишали Україну після російського вторгнення, у тому числі:

  • Висококваліфіковані спеціалісти з досвідом роботи у сфері природних ресурсів
  • Студенти, які шукають місця в канадських наукових установах для продовження своїх дослідницьких робіт

Процедура

Ви подаєте заявку.

На електронну пошту вам має прийти підтвердження.

Вас мають запросити на співбесіду (якщо її проводять для потенційної посади).

Після чого ви отримаєте пропозицію про роботу (якщо ви підходите на цю посаду).

Як подати заявку

Зважаючи на обставини, NRCan створило дуже гнучкі умови подання заявок. Вкажіть своє ім’я у списку відповідних кандидатів та надішліть резюме (c.v.) за адресою: NRCan-ScienceUkraine-RNCan@nrcan-rncan.gc.ca.

Ваші навички та знання мають відповідати вимогам до наявних вакансій у NRCan та у наших партнерів. Якщо ваше резюме не відповідає критеріям NRCan, воно буде передано партнерським організаціям для пошуку відповідної вакансії, за наявності такої можливості.

Подайте заявку прямо зараз!

У своєму електронному листі вкажіть наступну інформацію:

  • П.І.П.
  • Адреса електронної пошти
  • Сфера вашої спеціалізації (наприклад, гірнича справа, геологія)
  • Ваш вищий академічний ступінь (наприклад, магістр наук, канд. мед. наук)
  • Мови, якими ви вільно володієте (наприклад, англійська, французька, українська)
  • Чи перебуваєте ви наразі в Канаді або плануєте переїхати до Канади в рамках канадсько-української програми надання дозволу на негайний переїзд (CUAET)? Якщо наразі ви знаходитесь не в Канаді, вкажіть ваше поточне місцезнаходження (країну).
  • Чи маєте ви дозвіл на роботу в Канаді? (Так/Ні)
  • Додайте копію свого резюме.

Скільки часу триватиме розгляд вашої заявки

Ініціатива NRCan Ukraine передбачає максимально швидку обробку заявок. Час відповіді може коливатись в залежності від кількості отриманих заявок.

Підтвердження отримання листа відбувається протягом одного робочого дня. Ваша інформація буде передана менеджерам з підбору персоналу та науковим партнерам, і з вами зв’яжуться, якщо буде знайдено підходящу для вас вакансію або можливість для надання освітньої підтримки. Також з вами можуть зв’язатися для обговорення у неформальному форматі ваших навичок і життєвої ситуації. Процедура включає в себе співбесіду при прийнятті на роботу. До проведення перевірки для доступу до секретних документів буде оформлено умовну пропозицію про прийом на роботу. Після цього буде направлено офіційну пропозицію.

Зверніть увагу, що факт надсилання резюме (c.v.) та подальшого обговорення деяких деталей не є підтвердженням вашого працевлаштування. Лише отримання офіційного листа із пропозицією підтвердить, що вас прийнято на ту чи іншу посаду.

Інші новини

26 Квітня 2024

«Над моїм будинком летіли ворожі бомбардувальники з півтонними бомбами»

Вчений з Харкова досліджує, як українці реагують на загрози і виклики війни Війна змінила і продовжує змінювати українців. Наше суспільство  доросліш

25 Квітня 2024

Колектив Національного фонду досліджень України щиро вітає першого Голову НФДУ Леоніда Петровича Яценка з Днем народження!

За Вашими досягненнями стоять десятиліття наполегливої праці та надзвичайної мудрості. З нагоди цього особливого ювілею, бажаємо щирої радості, натхне

Запрошуємо на 1-й семінар з формування національного консенсусу щодо відкритої науки проєкту Open4UA

Семінар відбудеться онлайн на платформі Zoom, 30.04.2024 р., 15:00-17:00 за Києвом, робоча мова – українська. Цей захід є першим із серії шести онлай

У Любляні проходить третє коло семінарів в рамках виконання проєкту Open4UA

23-26 квітня 2024 року представники Національного фонду досліджень України беруть участь у третьому колі навчальних семінарів з відкритої науки та оціню

24 Квітня 2024

Фундація Польської Науки (FNP) оголошує четвертий конкурс програми “ДЛЯ УКРАЇНИ”

Фундація Польської Науки (FNP) оголошує четвертий конкурс програми "ДЛЯ УКРАЇНИ". Завдяки цій ініціативі науковці з України можуть налагодити співпрацю