Головна > Подати заявку на конкурс > Керівництво з реєстрації на конкурс

Керівництво з реєстрації на конкурс

Увага! Для коректної роботи програми з реєстрації заявок на конкурси НФДУ існують мінімальні технічні вимоги до інтернет-браузерів:

 Opera версії не нижче 47, поточна актуальна версія  доступна на сайті розробника;

Firefox версії не нижче 55.0, поточна актуальна версія  доступна на сайті розробника;

Chrome версії не нижче 63, поточна актуальна версія  доступна на сайті розробника.

Internet Explorer не підтримується! Використайте інший браузер!

Microsoft Edge версія не нижче 80, сайт розробника.

Safari версії не нижче 13, сайт розробника.

Мінімальні вимоги для інших браузерів уточняються!

Заявки для участі в конкурсах Національного фонду досліджень України подаються в електронній формі науковим керівником проєкту шляхом заповнення форми заявки, наведеної в умовах конкурсу на офіційному веб-сайті Фонду (https://nrfu.org.ua//).

Для подання заявки науковий керівник та виконавці проєкту мають пройти процедуру попередньої реєстрації на офіційному веб-сайті Фонду (https://grants.nrfu.org.ua/).
У разі подання заявки попередня реєстрація вважається завершеною після заповнення усіх наведених в анкеті полів без виключення. Якщо заявник раніше реєструвався як експерт Фонду, для успішного подання заявки необхідно увійти до свого профілю і перевірити також заповнення полів, які для експертів є необов’язковими (поля, що не відмічені зірочками).

Детальний опис та пояснення особливостей заповнення анкети попередньої реєстрації в автоматизованій системі «Конкурс проєктів НФДУ» наведені в Керівництві з реєстрації (https://nrfu.org.ua//we-invite-experts-to-cooperate/registration-guide/).

Ідентифікація через ID.GOV.UA

Користувачі системи, які виконали реєстрацію у Системі за допомогою e-mail і вже мають власний кабінет, мають пройти верифікацію свого профілю через сервіс id.gov.ua. Для цього користувачі повинні перейти за відповідним посиланням у своєму власному кабінеті і скористатись будь-яким із сервісів: КЕП, BANK ID або MOBILE ID. У разі реєстрації у системі через id.gov.ua верифікація профілю не потрібна але в подальшому користувачі мають використовувати лише цей спосіб входу.

УВАГА! Якщо Ви зареєструвались за допомогою електронної пошти то виходити зі свого профілю і повторно реєструватись через сервіс id.gov.ua не потрібно! Така дія створить нового користувача!

Дані персонального профілю заповнюються двома мовами: українською і англійською. Для перемикання між мовними версіями персонального профілю необхідно скористатись мовним перемикачем у нижньому лівому куті Вашого кабінету в системі.

Для заявників, які заповнюють заявку на один конкурс як виконавець і науковий керівник на одному персональному комп’ютері, необхідно дотримуватись черговості сесій. За необхідності виконати дії різними користувачами системи, наприклад, приєднання співавтора до проєкту, ідентифікація особи через систему id.gov.ua попередній користувач має виконати вихід із свого профілю за допомогою відповідної кнопки “Вийти” у правому верхньому куті екрану. Закрити вікно браузера не достатньо.

Науковий керівник або співавтор проєкту

Перелік активних конкурсів, які на даний момент проводяться Фондом, можна знайти на офіційному сайті Фонду або у меню “Конкурси” в особистому кабінеті науковця, що буде доступний після попередньої реєстрації у системі “Конкурс проєктів НФДУ”. Для подачі заявки необхідно обрати відповідний конкурс у меню “Конкурси”, ознайомитись з умовами конкурсу і натиснути кнопку “Подати заявку”.

У разі приєднання користувача у якості співавтора проєкту необхідно отримати код приєднання від наукового керівника проєкту, який можна знайти на сторінці заповнення заявки. Код приєднання необхідно внести у відповідне поле

Заповнення заявки

Заповнення заявки на конкурс відбувається двома мовами (англійською та українською) шляхом заповнення наступних розділів:

  1. “Загальна інформація”
  2. “Опис проєкту (українською)”
  3. “Опис проєкту (англійською)”
  4. “Учасник конкурсу/субвиконавці”
  5. “Фінансування проєкту”
  6. “Документи (українською)”
  7. “Документи (англійською)”

Розділи завки або персонального профілю усіх виконавців проєкту включно з наукови керівником проєкту, які містять не заповнені поля відмічені червоним. За умовами конкурсу усі поля форми заявки та персонального профілю мають бути заповнені. Якщо усі поля персонального профілю заповнено – система повідомить про це відповідним повідомленням, заповнені розділи заявки відмічено зеленим кольором.

Науковий керівник проєкту контролює приєднання та участь співавторів/виконавців заявки і має можливість перевірки стану заповнення їх персонального профілю, а також можливість зняти виконавця з проєкту.

Співавтори проєкту можуть змінювати дані у персональному профілі до моменту формування підсумкового файлу заявки на конкурс. Якщо персональний профіль співавтора не заповнено, система повідомить про помилку.

Перед формуванням підсумкового файлу заявки необхідно оновити дані виконавців.

Розділ: “Загальна інформація”

У цьому розділі необхідно заповнити наступні поля:

Загальна інформація
  • Характер досліджень (обирається з переліку)
  • Вид грантової підтримки (обирається з переліку)
Напрям грантової підтримки

Обирається одна з дозволених опцій, які визначаються умовами конкурсу.

Науковий напрям

Додається одна або декілька наукових спеціальностей, що відповідають тематиці проєкту. Для заповнення поля почніть вводити спеціальність і оберіть один із запропонованих варіантів. Інформація про наведені спеціальності необхідна для підбору експертів відповідного профілю, які проводитимуть оцінювання проєкту.

Надається підтвердження того, що проєкт не поданий для участі в іншому конкурсі з метою отримання фінансування за рахунок бюджетних коштів, а також не фінансується чи не фінансувався за рахунок бюджетних коштів за результатами іншого конкурсу.

Розділ: “Опис проєкту (українською)”

У цьому розділі необхідно заповнити українською мовою наступні поля:

  • Назва проєкту
  • Анотація проєкту
  • Короткий опис проєкту
  • Ключові слова
  • Мета наукового проєкту
  • Основні завдання проєкту
  • Детальний зміст проєкту (завантаження файлу) шаблон
  • Етапи та календарний план виконання (завантаження файлу) шаблон

Увага! Поля “Ключові слова” у розділі “Наукова діяльність” заповнюється двома мовами через кому у одному полі. Це поле є спільним для обох мовних версій заявки.

Розділ: “Опис проєкту (англійською)”

У даному розділі треба повторити введення інформації попереднього розділу англійською мовою для іноземних експертів. Усі поля, у яких треба обирати поле з переліку, будуть перекладені автоматично у підсумковій формі анкети.

Розділ: “Учасник конкурсу/субвиконавці”

У цьому розділі необхідно заповнити деякі поля українською та англійською мовами.

Для конкурсів колективних проєктів у заявці вказується лише одна огранізація-учасник проєкту, інші організації, що додаються до заявки, можуть бути лише субвиконавцями. Згідно з  Порядком конкурсного відбору та фінансування Національним фондом досліджень України проєктів із виконання наукових досліджень і розробок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року № 1170, “Грантова підтримка за результатами конкурсу надається проекту, науковим керівником якого є вчений, який працює за основним місцем роботи в установі, організації, підприємстві, що подає заявку на участь у конкурсі.”

Для індивідуальних проєктів у цьому розділі вноситься інформація про місце роботи автора проєкту.

Інформація про учасника конкурсу
  • Учасник або субвиконавець (обрати варіант із запропонованих)
  • Організаційно-правова форма підприємства/установи/організації (обрати варіант із запропонованих)
  • Найменування підприємства/установи/організації (укр.)
  • Найменування підприємства/установи/організації (англ.)
  • Підпорядкованість підприємства/установи/організації (укр.)
  • Підпорядкованість підприємства/установи/організації (англ.)
  • Код ЄДРПОУ
  • Код КВЕД
  • Стратегічні напрями наукової діяльності (укр.)
  • Стратегічні напрями наукової діяльності (англ.)
Інформація про керівника
  • ПІБ керівника підприємства/установи/організації (укр.)
  • ПІБ керівника підприємства/установи/організації (англ.)
Адреси та контакти
  • Юридична адреса підприємства/установи/організації (укр.)/(англ.)
  • Поштова адреса (укр.)/(англ.)
  • Фактична адреса (укр.)/(англ.)
  • Телефон
  • Адреса електронної пошти
  • Посилання на веб сторінку підприємства/установи/організації

Розділ: “Фінансування проєкту”

У цьому розділі необхідно заповнити наступні поля:

Фінансування проєкту
  • Термін реалізації проєкту

Однорічний*/Дворічний/Трирічний

*Умовами конкурсу ”Наука для безпеки і сталого розвитку України” не передбачено однорічних проєктів

  • Обсяг фінансування проєкту
  • Обсяг фінансування проєкту, перший рік
  • Обсяг фінансування проєкту, другий рік
  • Обсяг фінансування проєкту, третій рік
Фінансування проєкту (поквартально)

Обсяг фінансування, етап 1

Ви можете додати етап відповідною кнопкою

Співфінансування, що надається з інших джерел
  • Обсяг співфінансування (грн)
  • Найменування фізичної або юридичної особи (укр.) (яка надала фінансування)
  • Найменування фізичної або юридичної особи (англ.)
  • Скан-копія документів про співфінансування

Підписання і надіслання

Перед підписанням і відправкою заявки усі введені у заявці дані доступні для перегляду у зведеному PDF документі двома мовами. Англомовна частина заявки буде надана для оцінки проєкту іноземним експертам. Після натискання кнопки “Завершити заповнення” система сформує підсумкові PDF файли обома мовами, які можна завантажити та переглянути окремо. Переконайтесь, що усі дані внесені коректно у кожній з мовних версій. У разі виявлення помилок користувач має можливість натиснути кнопку “Відкликати заявку”, внести необхідні зміни і потім надіслати заявку знову.

Відкликання заявки можливе до моменту закінчення прийняття заявок на відповідний конкурс. Часом подання заявки вважається час та дата накладання останнього КЕП на підсумкові PDF файли українською та англійською мовами.

Підписання заявки науковим керівником відбувається за допомогою КЕП.

Увага! Уважно перевіряйте дані усіх розділів заявки, підвантажених файлів та дані персональних профілів усіх учасників проєкту до надсилання заявки. 

Видалення заявки

Увага! Якщо ви випадково створили заявку, ви можете видалити її будь коли до моменту завершення конкурсу. Усіх виконавців заявки буде автоматично відхилено. Ви зможете відновити заявку створивши її знову.